OT Banner Slider

o1.JPG
1353447234_749b.jpg
383372016.jpg
nedvijimost-orel.jpg

Новости

Свежее в сети

HomeПолезноеОтримати дозвіл на проведення висотних робіт

Плануючи відкрити свою справу у галузі будівництва, кожен підприємець спочатку приймає рішення, якими саме будівельними роботами буде займатися його компанія. Не секрет, що в наш час у будівельно-монтажній діяльності майже неможливо обійтися без виконання висотних робіт. visotnie-raboti

Цей вид діяльності вимагає від підприємця особливої увага, адже висотні роботи, що входять до категорії робіт підвищеної небезпеки, можуть проводитися тільки за умови наявності у виконавця спеціального дозволу, який видається  Держгірпромнаглядом України.

 

Перед тим, як перейти до оформлення дозволу на такі роботи, варто знати, що до висотних робіт відносяться будь які будівельні та монтажні роботи, що виконуються на висоті не менше 5 м від поверхні землі або спеціального перекриття. Саме тому, перш ніж видати дозвіл на виконання висотних робіт, відповідальний державний орган проводить перевірку підприємства на предмет відповідності вимогам техніки безпеки. Причому перевірку в такому випадку проходить не лише обладнання, що використовується під час робіт, але і обізнаність працівників з питань техніки безпеки. Багато хто з підприємців звертається по допомогу до професійних юристів, що можуть взяти на себе всі задачі з отримання ліцензії та дозволу. Якщо ж ви плануєте отримати дозвіл на проведення висотних робіт самостійно, вам доведеться виконати декілька важливих кроків:

  1. Заснувати в компанії комісію, відповідальну за охорону праці.
  2. Призначити інженерів, відповідальних за виконання висотних робіт.
  3. Провести навчання всіх співробітників, задіяних на висотних роботах, з видачею посвідчень про проходження навчання.
  4. Підготувати відповідні накази, інструкції і положення.

Тільки після цього ваше підприємство можна вважати готовим до проведення перевірки. Далі вам потрібно буде звернутися до експертної комісії з пакетом необхідних документів,  та пройти всебічну експертизу. Успішно пройшовши перевірку і подавши її результати разом із заявою і рештою документів, ви можете розраховувати на отримання дозволу на початок робіт. Однак, можна помітити, що отримання дозволу – справа не з легких, оскільки процедура ця включає в себе багато різних завдань. Щоб полегшити собі задачу і зекономити час, радимо звернутися до юридичної компанії ЮСТІКОН, яка готова надати допомогу на будь-якому етапі звернення до Держгірпромнагляду. Довірте це завдання нам і будьте впевнені в успіху.